remim
SERVİS: +90 242 258 12 10

ASSA ABLOY

ASSA ABLOY

ASSA ABLOY, giriş otomasyonu çözümleri alanında dünyanın en geniş ürün yelpazesini sunan firmadır. Yaya, malzeme ve araç trafiğini bir bütün olarak ele alır ve maliyet, kalite ve ömür performans kriterlerine göre geçişleriniz için olabilecek en uygun ürünlerle çözümler sunarız.

1. FOTOSEL KAPILAR

Kayar, kanatlı ve döner kapılar, her binadaki erişilebilirlik, emniyet ve rahatı geliştirmek ve güvenli hale getirmek için birçok yöntem sunmaktadır. Otomatik kapılar, misafirlerin iyi bir şekilde karşılanmasını sağlar, insan trafiğini yönlendirir ve içerideki iklimi korur.
İsteğe bağlı olarak tüm otomatik kapılarımıza aşağıdaki özellikler eklenebilir.
Elektromekanik kilit, acil açılmalar için akü, uzaktan kumanda, el sensörü, şifreli giriş, anahtarlı giriş, kartlı geçiş gibi özellikler ilave edilebilir.

• KAYAR AÇILIM
Kayar kapılar, tek veya ikiye ayrılan açıklıkları birçok farklı tarz ve yapılandırmada sunabilmektedir. Kullanımı kolay ve güvenli olan bu kapılar, geçirmezlik sağlayacak şekilde basitçe açılır ve kapanır ve her giriş için uygundur.

• KANATLI AÇILIM
Kanatlı kapılar, maksimum açılma genişliği sunarken asgari düzeyde yer kaplar. Operatörler, hem yeni kurulumlar hem de tadilatlar için idealdir.

• DÖNER KAPILAR
İklim kontrolünün öncelikli olduğu durumlarda, döner kapılar idealdir. İki, üç ve dört kanatlı modeller halinde sunulan bu kapılar, iç ve dış ortamları üstün bir şekilde ayırarak trafik akışını yönlendirir.

2. SÜRME CAM KAPILAR

Günümüz mimarisine bağlı mekânlar arası geçişlerin kontrollü biçimde kapanması ve kontrollü bir şekilde açılma ihtiyacı duyulmaktadır. Zeminde hiçbir malzeme olmadan sürme cam sistem uygulanabilir.
Sürme camınız duvar yüzeyinde veya diğer cam üzerinde hareket edebilir.
Frenli sistemlerimizde, el sıkışma ve camın duvara veya cama çarpma riski ortadan kalkmaktadır.

CONTACTUS

CONTACT
CENTER & FACTORY
Antalya Organized Industrial Zone
3. Part 34. Street Nu:17 TURKEY / Antalya
Phone: +90 242 258 12 10
SHOWROOM
Perge Boulevard Nu: 85/A TURKEY / Antalya
Phone: +90 242 332 15 15
Thanks!. Your message has been sent successfully ...
Sorry, your message could not be sent, please check and try again.
© remim 2016. All Rights Reserved.