remim
SERVİS: +90 242 258 12 10

VERA

Vera Awning

Teraslarda, verandalarda veya balkonlarımızda, istenildiğinde güneşin ışığından faydalanmak, gerektiğinde ise güneşten korunmak için kullanabileceğimiz tek ürün tentedir. Tenteyi yazın bir güneş kontrolü olarak kullanabileceğiniz gibi, güneşlenmek istediğinizde ise kapatabilir güneşe ulaşabilirsiniz. Sabit bir veranda kapatmasında bu imkanınız yoktur. Tente sayesinde yazın güneşi kontrol altına alır, kışın ise güneşi evinize davet edersiniz. Tenteler güneş kontrol özelliği ile evinize, villanıza ve iş yerinize yalıtım ve konfor sağlar.

Tente Çeşitleri:

Mafsallı Tente: Kumaş bir boruya sarılarak toplanır. Manuel ve motorlu olarak yapılabilir. Kumaş dış etkenlere açık olduğu için kumaşta yıpranma ve deformasyon kapalı sistemlere göre daha hızlıdır.
Kasetli Tente: Tente kapalı iken tüm mekanizma, motor ve kumaş alüminyum bir kutu içerisine gizlenmektedir. Buda tentenin kullanılmadığı dönemlerde dış etkenlerden etkilenmesini engellemektedir. Mafsallı tentelere göre kumaş ömrü çok uzun olmaktadır.

Firmamız Albayrak Tente imalatı olan Vera marka tenteleri uygulamaktadır. Antalya’nın iklim şarlarından dolayı kasetli tente sistemleri önerilmektedir. Vera marka tentelerde Somfy marka tente motorları kullanılmaktadır. Akrilik kumaş olarak ise ithal Corti marka kumaş veya yerli Breza marka kumaşlar kullanılmaktadır. Tentenizi aşırı rüzgardan korumak için rüzgar veya salınım sensörü takılmaktadır. Güneş ışıklarından korunmak için ise güneş sensörü uygulanabilir.CONTACTUS

CONTACT
CENTER & FACTORY
Antalya Organized Industrial Zone
3. Part 34. Street Nu:17 TURKEY / Antalya
Phone: +90 242 258 12 10
SHOWROOM
Perge Boulevard Nu: 85/A TURKEY / Antalya
Phone: +90 242 332 15 15
Thanks!. Your message has been sent successfully ...
Sorry, your message could not be sent, please check and try again.
© remim 2016. All Rights Reserved.