remim
SERVİS: +90 242 258 12 10

REHAU

COMFORT DESİGN PLUS MONOBLOK PANJUR

Günümüzde genelde doğrama ile panjur birlikte üretilmektedir. Bu sisteme ise monoblok panjur sistemi denir. Rehau pvc doğrama imalatında, yine Rehau marka monoblok panjur kullanılmaktadır. Bu size bir sürü avantaj getirmektedir.
Rehau Monoblok panjur avantajları
• Doğrama ve panjur Rehau tarafından üretilip tüm testleri yapılmaktadır. Bu sebeple panjur ve doğrama birleşimi kaynaklı bir sıkıntının olması imkânsızdır.
• Aynı hammaddeden üretildiği için renk veya doku farklılığı olmaz.
• Sistem sonradan panjur ile doğrama arasına sineklik takılmasına izin vermektedir.
• Rehau monoblok panjurlar dikdörtgen formunda üretilerek, ısı yalıtımı (ısı kaması) uygulama imkânı vardır. Isı yalıtımı iç kapağa ve alt kapağa aynı anda uygulanır.
• Isı kaması uygulaması sonucu oluşan panjurun ısı iletkenlik katsayısı 0,85 W/m²K dir. Bu rakam çoğu doğrama profilinden iyi bir değerdir.
• Tüm monoblok panjur ana ve yardımcı malzemeler Rehau tarafından üretilmektedir. Ürünler arasında uyumsuzluk veya problem çıkmaz.
• Panjur dikmeleri şantiye ortamında kolayca sökülüp tekrar takılabilir. Buda size panjur dikmesi altına, doğrama ve duvar birleşimine yalıtım uygulama imkanı tanır.

Rehau’ da birbirinde farklı 3 boyutta kutu bulunmaktadır. 155 mm, 195 mm ve 245 mm. Doğrama yüksekliğine bağlı olarak farklı kutular kullanabilirsiniz. Panjurlarınızı manüel, motorlu veya redüktör kollu olarak açabilirsiniz.Dökümanlar
Comfort Design Plus Panjur

BİZEULAŞIN

iletişim
MERKEZ & FABRİKA
Antalya Organize Sanayi Bölgesi
3. Kısım 34. Cad. No:17 Antalya
T:0 242 258 12 10
SHOWROOM
Perge Bulvarı No: 85/A Antalya
T:0 242 332 15 15
Teşekkürler!. Mesajınız başarı ile gönderilmiştir...
Üzgünüz, mesajınız iletilemedi, lütfen kontrol edip tekrar deneyin.
© remim 2016. All Rights Reserved.